Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
937 postów 778 komentarzy

Jak żydzi traktują Polaków w Polsce?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PATOLOGIA! Jak żydzi traktują polaków w Polsce? Piotr Korczarowski bardzo ostro u Roli.

 

Kanał eMisjaTv Piotra Korczarowskiego znów został zablokowany. Wychodzi na to, że zaproszenie do studia Piotra Rybaka było największym przewinieniem, za co dostali bana na trzy miesiące. Piotr Rybak mówił o problemach polsko – żydowskich. Dotyczył tego, że pojechał z grupą patriotów do Auschwitz i tam chciał złożyć kwiaty pod ścianą śmierci. Był to obóz przede wszystkim zbudowany dla Polaków. Musiał być w zorganizowanej grypie, którą przewodnik oprowadza. Okazało się, że temat Polaków upchnięto do jednego rozpadającego się pawilonu, który jest poza programowym wycieczek.

 

Więcej na ten temat w filmie wRealu24.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=LxNOs_L_r-Q

 

 

Antysemita” w Auschwitz

Piotr Rybak postanowił odwiedzić niemiecki nazistowski obóz śmierci, w którym od początku II wojny światowej hitlerowcy mordowali przede wszystkim Polaków. Nazywany przez mainstream "antysemitą" Rybak zabrał ze sobą grupę patriotów, którzy na teren obozu weszli w asyście biało-czerwonych flag. Swą obecnością chcieli oddać hołd pomordowanym przez nazistów. To co ujrzeli w trakcie zwiedzania wywołało ich wielkie wzburzenie.

 

Link do filmu Piotr Korczarowski:

https://www.youtube.com/watch?v=-40BC148Quc

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031