Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
927 postów 774 komentarze

Nadszedł czas na nasz POLSKI RUCH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Szanowni Państwo, W związku z dramatyczną sytuacją na polskiej scenie politycznej gdzie rząd PiS-u (mieniący się polskim) który został wybrany w 2015 roku, właśnie się przepoczwarza w antypolski twór,

 

proponuję zewrzeć szeregi i stworzyć oddolne JAWNE struktury odważnych ludzi którzy mają dość OSZUSTWA POLITYCZNEGO i którzy są zdecydowani wystartować do wyborów samorządowych w przyszłym 2018 roku a potem do wyborów parlamentarnych w 2019 roku. Raz na zawsze MY POLACY musimy w końcu przejąć władzę we własnym kraju i uciąć definitywnie łeb tej hydrze która raz po raz robi z nas idiotów!

Proszę o przesyłanie swoich zgłoszeń na mailateresagarland@fidespolska.pl

Proszę wpisywać: swoje imię i nazwisko, adres mailowy, nr telefonu, gminę, powiat i województwo oraz klauzulę: „wyrażam zgodę na zamieszczenie powyższych danych w internecie” Bez tej klauzuli nie będę przyjmować zgłoszeń i nie będę zamieszczać ich na stronie gdzie JAWNIE będziemy budować nasze POLSKIE struktury!  Jeśli ktoś się boi ujawnić tych podstawowych informacji to znaczy że nie jest właściwą osobą aby startować w kolejnych wyborach w POLSKIM RUCHU! Tu potrzebni są PRAWDZIWI POLACY, ludzie ZDETERMINOWANI i ODWAŻNI!

Napływające kandydatury będę publikować na specjalnie stworzonej na ten cel stronie,
https://tworzymystruktury.wordpress.com/about/

 
gdzie pod każdą gminą zostaną wpisane osoby które są chętne do tworzenia POLSKICH struktur! Tam też będziecie Państwo mogli wchodzić, sprawdzać kto się wpisał w Waszej gminie, skontaktować się z tymi osobami bezpośrednio, dołączać do ruchu i wraz z tymi osobami współdziałać!

Ja postaram się przesyłać wszelkie dostępne mi instrukcje co do przygotowania się do tych wyborów, przygotowania się do rządzenia w samorządach i wskazówki co do dalszego działania! Mam nadzieję że wesprą mnie w tym mądrzy i doświadczeni ludzie! Jeśli zbierze się odpowiednio silna grupa chętnych i odważnych ludzi to wystartujemy w wyborach! Nadszedł czas na nasz POLSKI RUCH, wiele TERAZ zależy od każdego z nas z osobna i od naszych wspólnych działań!”

Teresa Garland
8 XII 2017r.


Ze strony:https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/08/miarka-sie-przebrala-dosc-robienia-idiotow-z-polakow-tworzymy-struktury-rozsylac/

KOMENTARZE

 • Autor...
  POLSKI RUCH, z żydopochodnym - Naczelnikiem?
 • @Krystyna Trzcińska 22:32:30
  :))
 • Oczywiście że należy tworzyć polskie struktury
  Niekoniecznie podając swoje dane personalne wszem i wobec i niekoniecznie pod egidą jakiejś tam pani GarLand.
 • Stworzenie Polskich struktur to ciekawy test na PIS.
  PIS ma dwie twarze prospołeczną i anty rosyjską.
  I nie wiadomo do końca, na pewno która z tych twarzy jest prawdziwa.

  Czy PIS to tylko żydowska agentura czy pod nią kryje się Polska tkanka narodowa.
  Stworzenie czysto polskich struktur politycznych zmusiło by PIS do reakcji.
  Po tych reakcjach można by PIS sklasyfikować dokładniej.

  Obawiam się że PIS by takiego testu nie przeszedł.
  Znamy los Samoobrony, Leppera, czy Piskorskiego.
  Chyba że to tylko rodzaj zasłony dymnej.

  Tworzenie Polskich narodowych ale nie antysemickich struktur jest bardzo potrzebne. Trzeba tylko uważać na żydowską agenturę która już nie raz przejmowała sterowanie w takich pozornie Polskich narodowych strukturach.
  Polskie siły Narodowe powinny głosić miejsce w Polsce dla mniejszości narodowych tych zasiedziałych tu od wieków ale władzę na każdym szczeblu w Polsce powinny być zgodne z parytetem narodowym.
  W szkolnictwie powinni pracować wyłącznie Polacy.
  Mniejszości narodowe jak chcą kultywować swoje tradycje np językowe to na własny koszt mogą sobie organizować szkółki..ale na koszt własny a nie finansowane przez zagranicę bo to już jest wroga agenturalna działalność, to budowanie V kolumny w Polsce.
  Język urzędowy wyłącznie Polski.
  Kościół musi być oddzielony systemowo od państwa bo to też obca agentura, kościół nie może być dotowany przez państwo...
  Kościoły powinny działać na takich samych zasadach jak szkółki dla mniejszości narodowych... i też zakaz finansowania z zagranicy.

  Polityka zagraniczna to polityka pokojowej wzajemnie korzystnej współpracy ze wszystkimi sąsiadami z asertywnym poszukiwaniem metod łagodzenia ciężkich czasem ran historycznych w celu poprawy wzajemnych stosunków.

  Tego warunku państwo solidaruchów nie spełnia w skrajny sposób...
  polityka państwa solidaruchów czyli Pollin jest polityką skrajnej agresji i rozbudzania nienawiści. A to jest zbrodnia przeciw narodowi Polskiemu i innym narodom też.
  Zbrodniarzy, siewców nienawiści należy wykluczyć z życia politycznego.
  Taki IPN i inni "wybiórczy historycy" powinni stracić tytuły naukowe i otrzymać w wolnej Polsce zakaz działalności publicznej oraz mieć obniżone emerytury do poziomu średniej krajowej.

  Siewców nienawiści należy wytępić politycznie jak karaluchy bo są zarzewiem zbrodni dokonywanych potem przez pożytecznych idiotów o nastawieniu patriotycznym.

  itd itp..
 • Do @Oscar 08:32:49
  Oskar pełna zgoda !
  [ Polityka zagraniczna to polityka pokojowej wzajemnie korzystnej współpracy ze wszystkimi sąsiadami z asertywnym poszukiwaniem metod łagodzenia ciężkich czasem ran historycznych w celu poprawy wzajemnych stosunków. ]

  [ Siewców nienawiści należy wytępić politycznie jak karaluchy bo są zarzewiem zbrodni dokonywanych potem przez pożytecznych idiotów o nastawieniu patriotycznym ]

  Polska powinna być krajem NEUTRALNYM ! przyjazna sąsiadom robiąca dobre interesy z sąsiadami w interesie Polaków !


  Nie wierze że w Polsce powstanie coś niezależnego ! w Polsce żydostwo z lewa i prawa i od kościoła uważnie obserwuje Słowian by ci nie mogli się zjednoczyć ! [żydostwo panicznie się obawia Słowian ! dlatego jesteśmy całkowicie rozbrojeni , broń posiadają wyłącznie zydzi !!!! ]

  120 tys policji , kilka tajniacko-mosadowskich formacji w Polsce plus kilkanaście żydowskich donosicielskich organizacji [ jak Otwarty dialog Otwarta rzeczypospolita itp ] ma za zadanie baczne obserwowanie i natychmiast donosić do TVN Gazeta Wyborcza na policji i prokuratury ! sądy zawsze w dyspozycji okupantów żydowskich i nie muszę przypominać że te wymienione instytucje są w łapach żydowskiej mafii i koło się zamyka !!!!!!

  UWAGA ! żydostwo do ochrony swojej dominacji nad Słowianami w Polsce ściągnęli' do Polski wojska okupacyjne żydo-NATO !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 09:16:34
  Też się zgadzam z poszerzeniem mojej wypowiedzi.
  Widzimy świat w podobny sposób.
 • Szablą nic nie odbierzemy.
  .
  By istniała polska wolność, pozostało nam dokładne liczenie wyborów demokratycznych.

  Trój-podział władzy to jawna dyktatura 2 > 1
 • @goodness 10:46:08
  Bardzo mądra wypowiedź.
  Działa to tak.
  Jak mamy władzę w trzech ogniwach to mamy władze absolutną.
  Jak nam się jakieś ogniwo omsknie to i tak to "zbuntowane ogniwo" zgnoimy bo mamy przewagę 2:1
  Musiały by się wybić na wolność naraz jednocześnie dwa ogniwa.
  Te ogniwa to oczywiście Prezydent, rząd i sądownictwo.
  Jest czwarte ogniwo zabezpieczające żydowską dominację
  to "niezależny bank centralny.

  Czyli właściwie mamy do czynienia z 4 ogniami władzy.
  nawet jak dwa ogniwa się zbuntują to jeszcze nie wygrały władzy...
  Bo jest 5 ogniwo... zagranica ...czyli np Bruksela.

  Tak to wszystko sprytnie sobie żydzi wymyślili dla zniewolenia narodów
  i nazwali ten system, jak to żydzi, "demokracją".
  To zaiste Orwellowska przewrotność.
 • @Oscar 08:32:49
  "...Znamy los Samoobrony, Leppera, czy Piskorskiego..."

  Jednego, dziesięciu czy nawet stu i tysiąc można "zapuszkować", może ich nawiedzić "seryjny samobójca", ale....

  Co dowolna "struktura siłowa" mogła by zrobić, gdyby takich Piskorskich było choćby i 100tys?
  Podkulić ogon i grzecznie służyć?

  To w końcu staropolskie: "kupą Mości Panowie".
  Może w tym szansa?
 • @ele 09:16:34
  "...żydostwo panicznie się obawia Słowian ! dlatego jesteśmy całkowicie rozbrojeni , broń posiadają wyłącznie zydzi !!!!"

  Co do palnej można się zgodzić.
  Ale choćby przykład Cannes i Berlina czy naszego Ełku pokazuje, że realną bronią może być COKOLWIEK (prawie), wszystko zależy od pomysłowości i determinacji chcącego wykonać atak.
  Kiedyś znajomy wytłumaczył mi, że człowieka można zabić nawet... kartką papieru.
 • @Oscar 14:44:19
  .
  Moment wyborów z trój-podziałem równowagi nie może fizycznie wyznaczyć kierunku rozwoju, natomiast jawnie pokazuje kierunek odwirowania z Polaków majątku w lewą lub prawą stronę w punkcie zatrzymania dokładnego liczenia wyborów demokratycznych.

  Dlatego brak czwartego głosu przedstawicieli ludu do prawdziwej demokracji w wewnętrznej równowadze. Tragicznie działa odwirowanie na pojedyncze jednostki demokracji, niby parzystą trójką z domniemaną równowagą.

  Nie znamy radości z wolności i swobody prawa wyboru, one ciągle są ograniczone do 1 kratki na TAK.

  http://wiersze.annet.pl/w,,1276

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031