Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
919 postów 769 komentarzy

Ludzie z Rotary Club przejmują dane medyczne Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od dwóch tygodni wszystkie dane medyczne Polaków zaczynają spływać do jednej serwerowni we Wrocławiu. To dane wrażliwe, ważne także ze względu na bezpieczeństwo państwa.

 

 

 Teraz informacje o naszych chorobach trafią do ludzi podejrzewanych o współpracę ze służbami i obcym wywiadem oraz do członków para-masońskiego Rotary Club.

„Kumulacja” danych medycznych Polaków stała się faktem. Informowały o tym niemal wszystkie media ogólnopolskie. O tym, kto stoi za serwerami, zazwyczaj nie wspominano…

Totalna inwigilacja

Mimo, że wciąż koncentracja danych kilkudziesięciu milionów obywateli w jednym miejscu jawi nam się niemal jak motyw z filmu science fiction, państwowe szpitale i przychodnie mają obowiązek przekazywać wszystkie dane medyczne pacjentów jednej firmie, do tego prywatnej. Data Techno Park wygrała kilka lat temu przetarg w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na stworzenie budynku biurowo-szkoleniowego z centrum przetwarzania danych, serwerownią i agregatornią. Projekt znany jest pod nazwą Medycznego Centrum Przetwarzania Danych. Obecnie firma DTP odpowiedzialna jest za prowadzenie zadań MCPD w zakresie „ochrony naszych danych”.

Niepokoi nie tylko fakt umieszczenia najbardziej intymnych informacji na nasz temat, takich jak dane osobowe, wywiad lekarski, historie chorób i wizyt u lekarzy w jednym miejscu, ale także to, że inżynierem owego kontraktu był podejrzewany o kontakty z tajnymi służbami obcych państw Ahmed Sameh Abu Mizer. „Warszawska Gazeta” w artykule „Szokujące wyniki naszego śledztwa! Operacja tajnych służb >>Jordan<< na polskich serwerach” powołując się na dokumenty z zasobów IPN, opisywała karierę Abu Mizera, który już w PRL został wydalony z Polski jako persona non grata z powodu zarzutów o współpracę ze służbami specjalnymi Izraela (co ciekawe, za Mizerem wstawiał się z Tel Awiwu w latach 80. Piotr Puchta, oficer II Zarządu Sztabu Generalnego WP, poprzednika WSI i syn Janusza Puchty, byłego wiceszefa Wojskowych Służb Informacyjnych).

Całość na stronie Monitor Polski pod linkiem:

https://www.monitor-polski.pl/ludzie-z-rotary-club-przejmuja-dane-medyczne-polakow/#more-14043

 

KOMENTARZE

 • Jak ja juz słyszę, że coś zostało sfinansowane ze środków unijnych, to...
  od razu włączam światło ostrzegawcze. Że są jeszcze naiwni ludzie którzy wierzą w ten cały satanistyczny twór pt Unia Europejska
 • @Jan Paweł 06:44:36
  Pieniądze UE są "rozdawane" wyłącznie w interesie UE a nie w interesie krajów do których trafiają.
  Są to zresztą pieniądze pozyskane ze składek unijnych z tych krajów przeciw którym działają.
  UE to twór opresyjny, zaborczy niszczący aktywnie państwa narodowe czyli narody jako takie.
  UE to twór stworzony i rządzony przez globalną mafię żydowską.
  Pieniądze te w sumie nasze własne (składka unijna) trafiają do różnych pseudo polskich instytucji i organizacji które w istocie pracują dla żydów i pod żydowską kontrolą.
  To wprost finansowe wspieranie struktur mafii żydowskiej w Polsce.
  Mafia między innymi z tego dobrze żyje.
  W rolnictwie pieniądze za nieprodukowanie żywności (sadzenie lasów) to wprost koncepcja uzależnienia żywnościowego kraju od żydowskiej UE.
  Globalna mafia żydowska i jej globalne struktury jak USA, UE, NATO to podstępny, bezwzględny i bezlitosny wróg nie tylko Polski ale całego niezależnego od tej mafii świata.
 • @Oscar 11:33:43
  Ta zorganizowana przestępczość zwana dla niepoznaki UE, kasuje od krajów członkowskich kasę przede wszystkim na swoje utrzymanie a resztę oddaje jako dotacje (hahaha... dotacje) na wyznaczone przez nich cele, typu fontanna.
  Jest to takie same ogłupianie ludzi, jak w przypadku banków które oferują ludziom... produkty:-)
  Banki już teraz zajmują się produkcją:-) nie lichwą....
 • Szanowna Pani
  Wszystkie dane obywateli RP są w rękach obcych służb. Instytucja Biura Ochrony Danych Osobowych to fikcja i fasada dla naiwnych. Po nasze dane sięgają wszyscy , którzy mają na to ochotę.

  Polska poprzez agentów obcych służb zlikwidowała wywiad, kontrwywiad.

  Oddała całkowitą kontrolę CIA i Mosadowi nad nasza siecią teleinformatyczną Internetem i telefonia. Poprzez stosowne umowy związane z monitoringiem tych że sieci w imię walki z terroryzmem. Instalacje żydowskiego systemu dekryptarzu telefonii komórkowej.

  Poprzez dopuszczenia żydów do teczek IPN, od pierwszego dnia jego powołania. Poprzez ujawnienie informacji niektórym bankom, dając dostęp do danych klientów, ujawniając pracodawców i powiązania biznesowe. W ramach walki z terroryzmem, lub przez „nieświadome” sprzedanie większościowych udziałów obcym bankom .
  Sprzedaż i działalność poza kontrolą zagranicznych spółek ubezpieczeniowych, spółek teleinformatycznych, żydowskich stacji telewizyjnych, dostawców platform cyfrowych.

  We wszelkich spółkach akcyjnych gdzie, strategiczny udziałowiec ma przewagę, może uzyskać dostęp do baz danych danej spółki. Nie ma tu żadnego znaczenia, że bazy danych są szyfrowane. One są bezpieczne przed kradzieżą danych z zewnątrz. Administrator bazy danych ma pełen dostęp do nich.

  Tak np. sprzedaż portalu Allegro spółce z RPA, jest jednoznaczny ze sprzedażą bazy danych obywateli RP, ich adresów, telefonów, numerów kont bankowych, preferencji i zainteresowań- poprzez analizę ich zakupów.

  Pani pisze o małym incydencie, nasze dane od lat są niechronione. Polski Rząd ma w …. ochronę naszych danych osobowych.

  PS
  Światowy Dzień Przeciwko Inwigilacji przypada na 11 września każdego roku. Jest on obchodzony od kilku lat m.in w Berlinie, Madrycie, Paryżu, Londynie, Warszawie oraz Krakowie.
 • @Fischer 19:55:05
  200% racji, z małym ale:
  - Pan pisze o WIELU bazach, z których można "wyciągnąć kwity",
  - natomiast autorka o JEDNEJ bazie, "na" której człowiek znający się na temacie może wykonywać "analizy przekrojowe" i wyłapywać kandydatów do "bliższego przyjrzenia się".

  W sumie nie wiadomo co gorsze, z tym, że analiza 'big data" jest możliwa dopiero od niedawna. A ZAPOBIEŻENIE jej jest nie trywialne.
  Przykład: udostępniamy dane STATYSTYCZNE, osoba atakująca może ZAWĘZIĆ zbiór oczekiwanych odpowiedzi, do JEDNEGO elementu... voila.
 • tzw. Poczta Polska SA
  posiada dostęp do bazy PESEL Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031