Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
927 postów 774 komentarze

O tym musi wiedzieć każdy Polak

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej Czyżewski , dr Zbigniew Kękuś : Czy WSI przygotowały Mateusza Morawieckiego na Premiera RP

 

 

 

 

 

Link do filmu monitorpolski:

https://www.youtube.com/watch?v=BLTq7a756eM&t=1424s 

 

KOMENTARZE

 • @
  Prokurator Andrze jM. Czyżewski: kariery panów Morawieckich związane są związane z oficerami WSI
  https://www.youtube.com/watch?v=rrzzqY3V_Rw&t=68s

  Dr Zbigniew Kękuś o Mateuszu i Kornelu Morawieckim
  https://www.youtube.com/watch?v=WrNJ1ek8Avg&t=64s
 • "Solidarność Walcząca" była jedyną organizacją solidarnośc iową, którą n ie mogło się zajmować SB
  Zajmowanie się Solidarnością Walczącą było zastrzeżone wyłącznie dla wywiadu wojskowego PRL. Dla tego chwalą się, że w szeregach SW nie było ani jednego tajnego współpracownika SB. W okresie stanu wojennego zgodziłem się na drukowanie w moim mieszkaniu przez znanego mi działacza SW. Zwracałem im uwagę, że te działania konspiracji robią na mnie wrażenie demonstracji. Otrzymałem odpowiedź, że Sbecy nie mają motywacji.
  Ignorowanie jakichkolwiek kompromisów i "okrągłego stołu" przez SW stwiało SW poza zakresem niebezpieczeństwa dla "komuny" jako groteskowych pajaców zajmujących się konkurencją w narodowo patriotyczno liberalistycznej retoryce i być może stanowili rezerwowych służb wojskowych jako ewentualni liderzy w wypadku spontanicznych ale skutecznych działań w rodzaju rumuńskich przeciw Czauszesku lub poznańskich robotników przeciw pierwotnej dyktaturze PRLowskiego proletariatu bermanowskiego. Demontaż stalinowskiej dyktgatury został postanowiony gdy spełniła swą zasadniczą rolę sjonistycznej kolonizacji Palestyny i jej rozkład wydawał się być kontrolowany jako przejście do układu nowocześniejszych państw rządzonych przez oligarchów z izraelickimi paszportami. Sukcesy wyborcze starego Morawieckiego były bliskie 0 i niwe pomogło mu wówczas nawet wsparcie syna "Lwa" KopaCZEWSKIOEGO, KTÓRY Z CEPEM I ZAPEWNIENIEM O MŁÓCENIU KOMUNISTÓW WYSTĄPIŁ Z mORAWIECKIM W AUDYCJI WYBORCZEJ. Dzisiaj w warunkach zglajszlachtowania historii odsieczy wiedeńskiej i powstania warszawskiego oraz żo0łnierzy wyklętych z prawdą katastrofozamach smoleńskiego co miwsiąc bliższą bliższą Morawieccy n ie musza się martwić brakiem synów Lwa Kopaczewskiego wśród żyjących i mogą sobie radzić sdzięki bkliźniakowi lizbońskiego współojca traktatu UE oraz jego słupom sejmowym, senackim i prezydenckim , które może przekonają nawet Jowankę Tramp-Kuszner do podtrzymywania banderyzacji Ukrainy w celu zapewnienia zmiany władzy Putina na Chodorkowskiego lub podobnego jako godniejszego władcy rosyjskiego barbarzyństwa zbliżonego do arabskiego ostatnio falami uchodzców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031