Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
925 postów 770 komentarzy

Protest pod sądem przed rozprawą Jacka Międlara

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

6.06.2017 pod Sądem Rejonowym Warszawa Śródmieście odbył się protest przed rozprawą sądową Jacka Międlara z Joanną Scheuring-Wielgus, który prowadził Jarosław Bogusławski. W proteście udział wzięli też przedstawiciele Britain First z Anglii.

 Głos zabrała Layda Fransen.

Posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus oskarżyła Jacka Międlara o to, że groził jej zdrowiu i życiu. Chodziło o wpis, który Jacek Międlar opublikował na Twitterze w sierpniu ubiegłego roku. Skomentował w nim antypolską działalność posłanki Nowoczesnej słowami: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?”.

Następna rozprawa odbędzie się w późniejszym terminie.


Link do filmu: Protest przed sądem z udziałem Jacka Międlara przed rozprawą sadową z Posłanką Nowoczesnej

https://www.youtube.com/watch?v=Y_uh9IFG_mM&t=12s

 

Link do filmu: Jacek Międlar w sądzie po rozprawie z Joanną Scheuring-Wielgus

https://www.youtube.com/watch?v=BzOM1tLJll0&t=14s

 

  

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Film Sumienia Narodu z rozprawy
  https://www.youtube.com/watch?v=L02fpPEKxWA
 • @
  Tego samego dnia Jacek Międlar wydał PILNE: Oświadczenie

  Treść pod linkiem: http://wprawo.pl/2017/06/05/pilne-oswiadczenie-jacka-miedlara/

  Jacy przyjaciele i o czym „uświadomili” Jacka Międlara? Marian Kowalski, czy inni?
 • PROCES KSIĘDZA MIĘDLARA 06 VI 2017 (7 filmów) ŁUKASZ REMPALSKI TELEWIZJA NARODOWA
  Film Łukasza Rempalskiego dla TELEWIZJI NARODOWEJ z procesu katolickiego księdza, któy został zmuszony do zrzucenia sutanny przez Przełożonych, którzy szykanowali go za patriotyzm polski i nakłaniali do patriotyzmu izraelskiego.
  Zrozpaczony Ksiądz Jacek Międlar, doprowadzony do ostatecznosci zaczął się wypowiadać negatywnie o celibacie i o niektórych narodowcach nie chcących przegranej przez Polskę wojny z Rosją.
  Więcej - strona Księdza Międlara: www.wprawo.pl
  https://youtu.be/8n-sAdWq67Y
 • Ewina co ty na to?
  (ks.) Jacek Międlar rozpoczyna walkę z celibatem
  [nie chciałem tego publikować, ale.. filmik z ks. Międlarem był dość „niedostępny”. Teraz widziałem, usłyszałem - a ks. Międlar nie odpowiada na liczne mail'e, lecz zapomniał, że sakrament kapłaństwa jest na WIECZNOŚĆ. Szkoda chłopaka. Mirosław Dakowski]
  http://przedsoborowy.blogspot.com/2017/06/ks-jacek-miedlar-rozpoczyna-walke-z.html
  23 maja 2017 r. minęły dwa lata od święceń kapłańskich diakona Jacka Międlara. Przez ten czas sporo się zdarzyło w jego życiu: po pół roku posługi został gwiazdką w środowiskach narodowych, co uderzyło mu tak bardzo do głowy, że już we wrześniu 2016 r. ową posługę zakończył, przechodząc do cywila. Od tego czasu "pan" Jacek stacza się po równi pochyłej, przyjmując status trzecioligowego celebryty. Nieszczęśnik właśnie rozpoczął nowy etap w życiu, etap walki z doktryną Kościoła katolickiego, umieszczając na portalu youtube paszkwil przeciwko celibatowi. Czego można się dowiedzieć z zaprezentowanej pogadanki? Jest ona skonstruowana zgodnie z zasadą: "powiem odrobinę prawdy i wiele kłamstw". W ujęciu Międlara celibat to "jest przypadłość, która pojawiła się w Kościele Zachodnim dopiero w XII wieku". Rzekomo miało go nie być w Kościele pierwotnym, a wszelkie obostrzenia względem łączenia obowiązków kapłańskich i małżeńskich miały zostać wprowadzone w wieku IV, gdy to neoplatonizm i stoicyzm wkradły się do Kościoła i zaczęły wiernym obrzydzać seks. Celibat jest więc owocem błędnej ideologii, niezgodnym z Ewangelią. Według Międlara optymalnie byłoby, gdyby celibat stał się dobrowolną opcją, oczywiście wyłącznie dla księży z inklinacjami starokawalerskimi, a nie homoseksualnymi. Tych ostatnich powinno się wygonić z Kościoła, nawet jeśli po takiej operacji pozostałoby niewielu kapłanów. Nie bardzo widzę sens, by komentować każde zdanie z wizji "pana" Jacka. Szkoda na to czasu, zwłaszcza, że fakty nie wydają się być szczególnie istotne dla Międlara. Mam wrażenie, że ma on coraz większe parcie na realizację chorej wizji "przywracania Kościoła w ręce chrześcijan". Zapewne będzie to oznaczało, iż zbajeruje jakąś "narodową Karynę", "poślubi" ją i będą razem prowadzić radykalną sektę antykatolicką i witać się w filmikach youtube'owych słowami: "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica". Już teraz zbiera mi się na wymioty na myśl o dalszej karierze Jacka Międlara.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20417&Itemid=46

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930