Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
924 posty 770 komentarzy

WOJNA MOCARSTW Z POLSKIMI KOPALNIAMI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLSKIE? RZĄDY ZDRADZIŁY!

 „Polska może i powinna dążyć jak najszybciej do pełnej samowystarczalności energetycznej, wykorzystując własne zasoby kopalne i odnawialne” …..tymczasem Strategia Uni i naszych? rządów jest następująca:
„Samowystarczalność energetyczna Polski od roku 1960 (118%), poprzez rok 1975 (113%) – gwałtownie zaczęła spadać, by osiągnąć w roku 2000 (85%) i docelowo w 2020 roku, wg „Założeń Polityki Energetycznej” ma osiągnąć 60%” Więcej: https://szczescboze.wordpress.com/2015/10/17/polska-samowystarczalna-energetycznie-kandydat-nr-1-prof-zw-dr-hab-inz-ryszard-henryk-kozlowski-kww-grzegorza-brauna-szczesc-boze-okreg-13/
Prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa! Na podstawie obecnego stanu najważniejszego sektora gospodarki jakim jest sektor energetyczny możemy wyraźnie wskazać winnych ruiny Polski.  Ludziom o mocnych nerwach polecam „Raport Adamczyka III” z roku 2015, gdzie autor opisywał mrożącą krew w żyłach zaplanowaną przyszłą katastrofalną politykę energetyczną Polski oraz gdzie opisywał on jak krok po kroku kolejne polskie? rządy bezwzględnie niszczyły polskie górnictwo i bezpodstawnie zamykały polskie kopalnie!  Za pomocą fałszywej propagandy medialnej wbijano ludziom do głów, kłamliwe tezy że górnicy są pasożytami społecznymi, a kopalnie przedsięwzięciem nieopłacalnym. Dodatkowo podpierano się kłamstwem o ociepleniu klimatycznym i negatywnym wpływie dwutlenku węgla na globalne ocieplenie. Co oczywiście jest kłamstwem! DWUTLENEK WĘGLA NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA WZROST TEMPERATURY! Dla zainteresowanych pogłębieniem tematu polecam „Raport klimatyczny Marka Adamczyka cz.1”

To Polskie? rządy robiły wszystko co w ich mocy aby zniszczyć polski przemysł górniczy,  polską energetykę i polską gospodarkę! Żaden logicznie myślący człowiek, a co dopiero rząd, nigdy w życiu nie podjąłby decyzji sprzecznej z jego interesem! To jedyny taki przypadek na świecie żeby rządy wyprzedawały swoją własną gospodarkę!!!! Dlatego możemy śmiało przypuszczać, że ludzie Ci doskonale wiedzieli co robią i działali z premedytacją! Należy ich z tego rozliczyć! Po udowodnieniu im winy, powinni skończyć za kratkami za celowe działanie na szkodę narodu polskiego, a ich majątki w Polsce i za granicą powinny zostać skonfiskowane!  Dotyczy wszystkich złoczyńców, zarówno tych krajowych jak i zagranicznych! Czy byli to oszuści na usługach zagranicznych mocarstw i bankstersko-masońskich klik, którzy bardzo sprytnie, za pomocą oszustwa przejęli władzę w Polsce i podszyli się pod polski rząd?! Pamiętajmy że nie byli to reprezentanci narodu Polskiego lecz reprezentanci partii politycznych. A partie mogły być reprezentantami zagranicznych mocodawców! Zatem rozumując tym tropem, możnaby dojść do wniosku że w Polsce rozegrało się największe OSZUSTWO WSZECHCZASÓW gdzie poszkodowanym i ograbionym został cały naród przez garstkę przebiegłych złodziei!!!!  Można dalej wnioskować że jeśli rządy byłyby uzurpacyjne, nie byłyby polskie i nie byłyby legalne, to wszelka prywatyzacja dokonana przez te indywidua byłaby bezprawna i powinna zostać unieważniona! Dlatego potrzebna nam jest nowa Norymberga w Warszawie! Proponuję ustanowienie w Polsce, jako kraju najbardziej poszkodowanego, MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU DO OSĄDZANIA ZBRODNI I PRZESTĘPSTW GOSPODARCZYCH! Uwierzcie mi że wiele krajów się do nas przyłączy! Wciąż czekamy na POLSKI rząd który tego aktu osądzenia WSZYSTKICH winnych  i UNIEWAŻNIENIA PRYWATYZACJI dokona! Prawnicy do dzieła! Trzeba odebrać złodziejom łup!!!

Tu fragment z raportu Adamczyka III:
„Prawdziwą jest więc teza sformułowana w jakże rzeczowym i odważnym artykule naukowym Pana dr Wojciecha Błasiaka pt. „Protesty społeczne w górnictwie węgla kamiennego w Polsce po 1989 roku: tło, przyczyny, przebieg oraz konsekwencje”, iż tzw. restrukturyzacja górnictwa węgla kamiennego w Polsce po roku 1989 była celową likwidacją potencjału wydobywczego rentownego ekonomicznie polskiego górnictwa. Rzeczywistym bowiem, a ukrywanym celem było wyeliminowanie Polski jako wielkiego eksportera węgla kamiennego z rynków światowych w interesie głównych konkurentów polskiego węgla czyli przede wszystkim USA, Australii, Kanady i RPA. Był to program restrukturyzacji  opracowany przez Bank Światowy, a realizowany przez kolejne polskie rządy, zarówno postsolidarnościowe, jak i postkomunistyczne, w latach 1989 – 2003”

Mam nadzieję że obecne PISowskie rządy nie będą powielać schematów ich poprzedników!  Ale być może jest to tylko moja płonna nadzieja! Bo biorąc pod uwagę strategiczny sojusz Polski z USA, jasne jest że Amerykanie najprawdopodobniej będą chcieli nas wykorzystać jak robią to wszyscy i być może eksportować do nas jak najwięcej np. gazu skroplonego czy węgla. A my zamiast wydobywać NASZE POLSKIE OGROMNE POKŁADY GAZU, ROPY I WĘGLA KAMIENNEGO, być może będziemy je importować od amerykańskiego sojusznika, zadłużając się coraz bardziej i  przepłacając! Czy tak będzie!? Czy na to pozwolimy? To zależy od nas! Może być też tak że to właśnie obce zagraniczne koncerny przejmą cały nasz sektor energetyczny, nasze surowce i oni będą nimi handlować na światowych rynkach, podczas gdy my będziemy wymierali z braku środków do życia i z braku możliwści rozwijania naszego kraju i naszej gospodarki. Wiadomo bowiem iż rozwój gospodarczy opiera się na zaspokojeniu zapotrzebowania na energię, a konkurencyjność danego kraju opiera się na cenach produktów czy usług które są pochodną cen energii!!!

W „raporcie  Adamczyka III” możemy znaleźć powalającą informację iż gaz zakontraktowany w Qatarze, dostarczany do gazoportu w Świnoujściu byłby przynajmniej dwa razy droższy od tego z Rosji!!! A oto jakie ceny płaciliśmy Rosji za gaz w roku 2013: „2013 roku Polska (będąc najbliżej źródła dostaw) płaciła za 1000 m3 gazu 526 $ - najdrożej w Europie, Słowacja 429 $, Niemcy 379 $, a zależna od Rosji Białoruś tylko 166 $”

Górnicze projekty przygotowane do realizacji:
http://kwkwspolnota.pl/?page_id=64

Raporty Mgr Inż. Marka Adamczyka oraz informacje dodatkowe:
„Raport_klimatyczny_Marka_Adamczyka_cz_I.pdf”
„Raport_Adamczyka_II.pdf”
„RAPORT-ADAMCZYKA-III-pdf.pdf”
„raport.pdf”

Pozdrawiam serdecznie
Teresa Garland
P.s. powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją

Załączniki do ściągnięcia ze strony:

 

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/02/03/wojna-mocarstw-z-polskimi-kopalniami-polskie-rzady-zdradzily/

 

 

KOMENTARZE

 • @Netwalker 22:13:30
  Jak byłem dzieckiem, razem z kilkoma kolegami chodziliśmy na tory zbierać siarkę, z której rodzice robili petardy aby odstraszać nornice na grządkach.
  Po torach jeździły wagony nie tylko z siarką lecz także strasznie długie pociągi z węglem. Nieraz znajdowało się kawałki węgla. Siarka śmierdziała a węgiel niesamowicie pachniał.
  Pachniał też, kiedy się go paliło. Jak przeprowadziliśmy się do nowego bloku a niedaleko była jeszcze wioska, kiedy nastała jesień, od jej strony dochodził ten miły zapach palonego węgla.
  Teraz mieszkamy w innym miejscu, w pobliżu są domy jednorodzinne; zacznie się czas grzewczy, jak tylko wiatr powieje od nich w naszą stronę, trzeba okna szczelnie zamykać, bo smród.
  Jeśli ktoś nie wierzy w to co piszę, niech skombinuje sobie kostkę prawdziwego węgla kamiennego, powącha go, potem spali.
 • @Netwalker 22:13:30
  Jeszcze o węglu: donbaskie Republiki pomimo wojny, radzą sobie nieźle, ponieważ mają antracyt.
  Nasze kopalnie czy złoża z antracytem są ponoć sprzedane Australijczykom.
 • Pełna zgoda!
  Trzeba to wreszcie powiedzieć bardzo wyraźnie i głośno. Te nasze stracone 27 lat, te wszystkie niewykorzystane szanse, koszmarne błędy w polityce i gospodarce nie stały się za sprawą nieudolności naszych polityków, ale w wyniku świadomego działania na szkodę. Owszem jest taki poziom świadomości stanu rzeczy - załóżmy że od wiceministra w górę, gdzie działanie na szkodę Polsce jest realizowane z pełną świadomością. Poniżej tego poziomu zapewne zatrudnia się na układach sitwy kombinatorów i złodziei, którzy są później wierni po grób swoim mocodawcom (z uwagi na kryminalną działalność prowadzoną na otrzymanych stanowiskach). I tak się to toczy. Bez usunięcia w cień wszystkich umoczonych we władzach w ostatnim ćwierczwieczu, w Polsce nic się nie zmieni.
 • Bardzo dobry artykuł.
  Podsumowując i biorąc pod uwagę inne obszary życia gospodarczego Polski po 89r można spokojnie powiedzieć że rządy post solidaruchów to rządy zdrady narodowej.
  A każdy kto w tym okresie chciał temu jakoś się opierać ten kończył jak Olszewski, Oleksy, Miller czy Lepper.
  Wszyscy byli usuwani ze stanowisk rządowych w trybie prowokacji politycznej skorelowanej z nagonką medialną i atakami ze strony post solidaruchów.

  Wnioski są proste. Polska od 89r jest w łapach zdrajców narodowych czyli post solidaruchów.
  Ci z Solidarności którzy chcieli budować suwerenną Polskę zostali wywaleni z polityki.

  Polska to kraj zniewolony przez globalną mafię syjonistyczna.
  A rządy w Polsce reprezentują wyłącznie interesy tej globalnej mafii.

  Całe przemiany po 89r to proste konsekwencje opisanych zależności.

  Ktoś kto mówi o wolnej Polsce najzwyczajniej kłamie.
  A ktoś kto okłamuje Polaków jest wrogiem Polaków.

  W TV występują niemal wyłącznie wrogowie Polaków czyli "elyty" okłamujące na co dzień Polaków czyli naród Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930