Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
861 postów 733 komentarze

Więźniowie sumienia III RP - konferencja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niektórzy faktycznie złamali prawo. Zrobili to z niemocy, desperacji lub po to by wykrzyczeć sprawiedliwość, zaprotestować. Inni przed obliczem sądu pokornie dochodzą swych racji. Bronią się i tłumaczą.

 Mówią wspólnym językiem, ponieważ kochają Polskę. Łączy ich silne poczucie wyrządzonej krzywdy, jawnej niesprawiedliwości.
To dysydenci III RP. Więźniowie polityczni. Zakładnicy sumienia III RP. W świadomości publicznej niemal nie istnieją. Wsparcie okazują im nieliczni Polacy. Ci, którzy poznali prawdę, zrozumieli motywy i chcą okazać solidarność. Żyją ich procesami. Piszą listy. Przychodzą na wiece. Walczą.

  

https://www.youtube.com/watch?v=kt63fMFU6Rw

film i tekst: eMisjaTV

KOMENTARZE

  • ewinia
    Po co lansować świra, brudasa, banderowca piłsudczyka Miernika, ten popierał Majdan, przebierał się w ciuchy banderowskie i łaził po Katowicach wspierając bandytów z Majdanu. Pisowcy go wypuścili z pierdla, pomimo ewidentnego przestespstwa którego się dopuścił.
    Nie zastanowiliście się, dlaczego bez aktu oskarżenia siedzi w wiezieniu M. Piskorski. Podpowiem. Piskorski nie poszedł na współpracę z banderowskimi - syjonistycznymi rządami w Polsce i Piskorski nie jest ukraińcem.
  • @Wrzodak Z. 10:31:45
    Sąd Apelacyjny zalecił prokuraturze zakończenie śledztwa w sprawie Mateusza Piskorskiego do lutego 2017 i niewnioskowanie o przedłużenie aresztu. Zobaczymy, czy tak też się stanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031