Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
925 postów 774 komentarze

18.12.2016 Protest Partii Zmiana pod Sejmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wbrew temu co opowiada PiSowska propaganda, nie pojawiliśmy się przed Sejmem RP by w jakikolwiek sposób wspierać liberalną opozycję.

 Przeciwnie, chcieliśmy przypomnieć, że represje wobec ZMIANY zaczęły się już za rządów Platformy Obywatelskiej, Prawo i Sprawiedliwość je tylko zaostrzyło."

https://www.youtube.com/watch?v=AniCTMRnosM

 

film i tekst: Zmiana TV
 
 

 

KOMENTARZE

 • ewinia
  Nie stoją w blasku reflektorów ale wypowiadają się jasno i oby skutecznie. Partia Zmiana to prawdziwa opozycja dlatego POPISKODitp zamilcza ich istnienie. Miasteczko namiotowe pod SN też widzi tylko pana Miernika, który za swój chuligański czyn powinien z godnością odsiedzieć wyrok. O panu Mateuszu owszem wspominają ale tak cicho że tego nie słychać. Mam wielki szacunek dla ludzi z partii Zmiana.

  Pozdrawiam Cię koleżanko bardzo serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
 • @chabor 12:00:43
  Dziękuję i też pozdrawiam.
 • Zmiana o W. Jaruzelskim i Cz. Kiszczaku
  Opinia Sekretarza Generalnego ZMIANY, Tomasza Jankowskiego na temat pomysłu pośmiertnego odebrania stopni generalskich W. Jaruzelskiemu i Cz. Kiszczakowi

  Kiszczak i Jaruzelski nie są moimi bohaterami, bo w dużej mierze to oni odpowiadają za restytucję kapitalizmu i oddanie mojej Ojczyzny w ręce międzynarodowego kapitału. Niemniej jednak, ten ostatni przeszedł szlak bojowy II wojny światowej co oznacza przede wszystkim to, iż swoje szlify zdobywał na polu walki – w przeciwieństwie do steropianowca Macierewicza czy jego kundla Misiewicza, który dorobił się już nawet odznaczenia wojskowego. Ale logiczną konsekwencją oddawania czci przez obecne władze dla zdrajcy i agenta USA: Ryszarda Kuklińskiego, jest degradacja wszystkich tych, którzy uczciwie służyli Polsce. Nie ma się czym oburzać, naprawdę.

  http://pikio.pl/najemnicza-armia-nato-vs-kiszczak-i-jaruzelski/#

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031